Przedszkole
nr 67 w Poznaniu

-

Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola.

Jadlospis

Imieniny obchodzą:

Kalendarium

Październik w grupie "Wiewiórek" upłynął na poszukiwaniach oznak jesieni i zabawach na świeżym powietrzu.

Zasadziliśmy w ogrodzie cebulki narcyzów i tulipanów, by wiosna powitała nas pięknymi barwami i zapachami, zbieraliśmy szyszki i kolorowe liście do naszego kącika przyrodniczego, uczyliśmy się o zwierzętach leśnych i mieszkańcach parków, a także poszerzyliśmy swoją wiedzę na temat owoców i warzyw - w tym celu udaliśmy się do pobliskiego sklepu owocowo-warzywnego, skąd przyniesliśmy siatki pełne zdrowych przysmaków. Dziękujemy także Rodzicom za pyszne jabłka podarowane naszej grupie. Odwiedziliśmy także pocztę, gdzie poznaliśmy pracę urzędników pocztowych oraz listonosza i każdy z nas miał okazję przybić pocztową pieczęć, co było nie lada frajdą :) Ponadto wzięliśmy udział w Koncercie Muzycznym pt."Skrzaci Skarb", podczas którego odbyliśmy baśniową podróż do Irlandii. W październiku świętowaliśmy także urodzinki Jasia - jeszcze raz życzymy Ci spełnienia wszystkich marzeń.

Drodzy Rodzice! Przypominamy także o naszej uroczystości patriotycznej, która odbędzie się dnia 07.11.2019 (czwartek), prosimy by dzieci w tym dniu ubrane były w kolorach barw narodowych. Serdecznie dziękujemy!

Popularne

 •  Piękna Nasza Polska Cała - po raz III w naszym przedszkolu.

    ...

 •  "Magiczna moc bajek"- Międzynarodowy projekt czytelniczy.

    ...

 •  Dzień Niepodległości w naszym Przedszkolu

  W dniu 7 listopada odbyła się uroczystość z okazji zbl...

 •  Podziękowanie

    ...

 •  "Znani Polacy w oczach dziecka"- rozstrzygnięcie konkursu

    ...

Najnowsze

 •  Jadłospis 17.02 - 21.02. 2020r.

  ...

 •  Grupa Motylki - Styczeń 2020

  MOTYLKI W STYCZNIU: - 21 STYCZNIA odbyła się uroczystość z okazji Dn...

 •  Konkurs „Idą Święta – nie o SMSie lecz o kartce pamiętaj”- Rozstrzygnięty

  Kochani Rodzice, ...

 •  Grupa Sówki- styczeń 2020

  Sówki w styczniu intensywnie pracowa...

 •  Grupa Jeżyki - Styczeń 2020

  W styczniu, u "Jeżyków":Przygotowywaliśmy się systematycznie i pilnie do uroczystości,...grafika