Przedszkole
nr 67 w Poznaniu

-

Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola.

Jadlospis

Imieniny obchodzą:

Kalendarium

Październik w grupie "Wiewiórek" upłynął na poszukiwaniach oznak jesieni i zabawach na świeżym powietrzu.

Zasadziliśmy w ogrodzie cebulki narcyzów i tulipanów, by wiosna powitała nas pięknymi barwami i zapachami, zbieraliśmy szyszki i kolorowe liście do naszego kącika przyrodniczego, uczyliśmy się o zwierzętach leśnych i mieszkańcach parków, a także poszerzyliśmy swoją wiedzę na temat owoców i warzyw - w tym celu udaliśmy się do pobliskiego sklepu owocowo-warzywnego, skąd przyniesliśmy siatki pełne zdrowych przysmaków. Dziękujemy także Rodzicom za pyszne jabłka podarowane naszej grupie. Odwiedziliśmy także pocztę, gdzie poznaliśmy pracę urzędników pocztowych oraz listonosza i każdy z nas miał okazję przybić pocztową pieczęć, co było nie lada frajdą :) Ponadto wzięliśmy udział w Koncercie Muzycznym pt."Skrzaci Skarb", podczas którego odbyliśmy baśniową podróż do Irlandii. W październiku świętowaliśmy także urodzinki Jasia - jeszcze raz życzymy Ci spełnienia wszystkich marzeń.

Drodzy Rodzice! Przypominamy także o naszej uroczystości patriotycznej, która odbędzie się dnia 07.11.2019 (czwartek), prosimy by dzieci w tym dniu ubrane były w kolorach barw narodowych. Serdecznie dziękujemy!

Popularne

 •  "Magiczna moc bajek"- Międzynarodowy projekt czytelniczy.

    ...

 •  Piękna Nasza Polska Cała - po raz III w naszym przedszkolu.

    ...

 •  Dzień Niepodległości w naszym Przedszkolu

  W dniu 7 listopada odbyła się uroczystość z okazji zbl...

 •  Podziękowanie

    ...

 •  "Znani Polacy w oczach dziecka"- rozstrzygnięcie konkursu

    ...grafika

Najnowsze

 •  Jadłospis 28- 02.10. 2020r

    ...

 •  Jadłospis 21.09 - 25.09.2020

  ...

 •  Jadłospis 14.09 - 18.09.2020r

  ...

 •  Jadłospis 01-04 wrzesień 2020r

  ...

 •  Aktualizacja zarządzenia dyrektora- Procedura bezpieczeństwa w trakcie epidemii COVID-19

  ...

 •  30.06.2020

  ZAPRASZAMY DZISIAJ WSZYSTKIE...

 •  30.06.2020

  Dzień dobry dzieci....

 •  29.06.2020

    ...