Przedszkole
nr 67 w Poznaniu

-

Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola.

Jadlospis

Imieniny obchodzą:

Kalendarium

Jesienią wcale nie jest smutno…

Jesień, to  wyjątkowa pora roku, za oknem opadają liście. Jesień mieni się różnobarwnymi kolorami. W naszym przedszkolu nawet jesienią jest wesoło i ciekawie, a pora roku zachęca do prowadzenia ciekawych zajęć badawczych przy użyciu lup i nie tylko. W naszym kąciku przyrodniczym pojawiło się „Laboratorium zapachów”, z którego dzieci mogą swobodnie korzystać i poznawać nowe, nieznane im zapachy.

 W tym miesiącu wyruszyliśmy po raz pierwszy na wycieczkę poza teren przedszkola, do Parku Górczyńskiego. Mieliśmy okazję poszukiwać oznak jesieni, zbieraliśmy różnokolorowe liście, z których powstały  prace plastyczne. Poznaliśmy również owoce i warzywa z naszych sadów i ogrodów. Teraz już wiemy, że są bardzo zdrowe i należy je często jeść.

16.10.2019 -  wzięliśmy udział w  pierwszym naszym Koncercie Muzycznym pt."Skrzaci Skarb";  byliśmy bardzo dzielni i nikomu nie była straszna zmiana Sali oraz obecność pozostałych grup przedszkolnych.

25.10.2019- obchodziliśmy „Dzień Kundelka”- zorganizowaliśmy akcję charytatywna dla zwierząt ze schroniska , podczas której przedszkolacy wraz z rodzicami zaangażowali się w  zbieranie żywności dla zwierząt. Dziękujemy za okazaną pomoc .

W ramach Międzynarodowego Projektu „Magiczna moc bajek” rozmawialiśmy o szacunku dla drugiego człowieka, zorganizowaliśmy „Dzień Czyścioszka”, wykonaliśmy Zaczarowaną Karocę z dyni dla Kopciuszka oraz  gościliśmy u nas  tatę Nataszy i Filipa oraz Mamę Ignacego. Bardzo dziękujemy za wprowadzenie w świat baśni. Przedszkolaki otrzymały  w prezencie od p. Huberta pyszne jabłuszka. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

W tym miesiącu  obchodziliśmy uroczyście, urodziny Mateusza, Jadzi, Adasia i Matyldy. Drogim Jubilatom życzymy wszystkiego najlepszego, a Rodzicom dziękujemy za pomoc przy organizacji przyjęcia. 

Zapraszamy do obejrzenia naszej Fotogalerii :-)
Galeria
  

Drodzy Rodzice!

Przypominamy o naszej uroczystości z okazji Święta Niepodległości, która odbędzie się w przedszkolu, w dniu 07.11.2019 (czwartek),  prosimy o ubranie dzieci w tym dniu, w kolorach barw narodowych. 
                                                                       Dziękujemy!

 Przypominamy o Pasowaniu naszych dzieci na Przedszkolaków - 21.11.2019 (czwartek),

                                                     godz. 9:00.  Zapraszamy.

                                       Dziękujemy za współpracę, życzliwość i chęć pomocy.

                                                     Pani Kamila, Pani Asia i Pani Ala.

Popularne

 •  Piękna Nasza Polska Cała - po raz III w naszym przedszkolu.

    ...

 •  "Magiczna moc bajek"- Międzynarodowy projekt czytelniczy.

    ...

 •  Dzień Niepodległości w naszym Przedszkolu

  W dniu 7 listopada odbyła się uroczystość z okazji zbl...

 •  Podziękowanie

    ...

 •  "Znani Polacy w oczach dziecka"- rozstrzygnięcie konkursu

    ...

Najnowsze

 •  Jadłospis 17.02 - 21.02. 2020r.

  ...

 •  Grupa Motylki - Styczeń 2020

  MOTYLKI W STYCZNIU: - 21 STYCZNIA odbyła się uroczystość z okazji Dn...

 •  Konkurs „Idą Święta – nie o SMSie lecz o kartce pamiętaj”- Rozstrzygnięty

  Kochani Rodzice, ...

 •  Grupa Sówki- styczeń 2020

  Sówki w styczniu intensywnie pracowa...

 •  Grupa Jeżyki - Styczeń 2020

  W styczniu, u "Jeżyków":Przygotowywaliśmy się systematycznie i pilnie do uroczystości,...grafika