Przedszkole
nr 67 w Poznaniu

-

Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola.

Jadlospis

Imieniny obchodzą:

Kalendarium

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS…


... łezki rozkręciły się w naszych oczach...Sówki ostatni miesiąc w naszym Przedszkolu spędziły na przygotowaniach do nie tyle najważniejszej uroczystości, co najbardziej emocjonującej i wzruszającej...

Czas spędzaliśmy na pracy, ale miłą odskocznią były zabawy na naszym placu zabaw, udział w Festynie Przedszkolnym poprowadzonym przez agencję artystyczną Art Bonsai oraz udział w wycieczce do Traperskiej Osady – dopisała pogoda i atrakcje, które na nas tam czekały. Oczywiście nie obyło się bez drożdżowych rogalików i kiełbasy prosto z ogniska:)

Mieliśmy również okazję uczestniczyć w przedstawieniu „ Nowe szaty króla” w Teatrze Animacji. Byliśmy również na badaniach profilaktycznych naszych ząbków. Dziękujemy p. Agacie za pokaz prawidłowego mycia zębów.

Czerwiec to miesiąc podsumowań, wspomnień , pożegnań, szczególnie w tym roku dla naszych przedszkolaków. Jedno z takich spotkań odbyło się w bibliotece, z którą systematycznie współpracowaliśmy oraz w Sp. 80.

Wakacje tuż, tuż…, więc wzięliśmy udział w szkoleniu, z udziałem Ratownika WOPR-u, Pan Piotr uczył nas, jak bezpiecznie korzystać z uroków wakacji nad wodą;

Jeszcze raz pragniemy podziękować Dzieciom – naszym Sówkom za ciężką pracę, wspólną zabawę i za radość, którą nam dawały każdego dnia i Państwu za ten czas razem, za współpracę i pomoc, za uśmiech i żart.

Dziękujemy za piękne upominki i życzymy wszystkiego dobrego na tym kolejnym etapie w życiu

Dzieci i Waszym Drodzy Rodzice!
Jednak zanim wezwie Was pierwszy dzwonek szkolny, to życzymy wspaniałych, słonecznych

i przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

Popularne

 •  "Magiczna moc bajek"- Międzynarodowy projekt czytelniczy.

    ...

 •  Piękna Nasza Polska Cała - po raz III w naszym przedszkolu.

    ...

 •  Dzień Niepodległości w naszym Przedszkolu

  W dniu 7 listopada odbyła się uroczystość z okazji zbl...

 •  Podziękowanie

    ...

 •  "Znani Polacy w oczach dziecka"- rozstrzygnięcie konkursu

    ...grafika

Najnowsze

 •  Jadłospis 28- 02.10. 2020r

    ...

 •  Jadłospis 21.09 - 25.09.2020

  ...

 •  Jadłospis 14.09 - 18.09.2020r

  ...

 •  Jadłospis 01-04 wrzesień 2020r

  ...

 •  Aktualizacja zarządzenia dyrektora- Procedura bezpieczeństwa w trakcie epidemii COVID-19

  ...

 •  30.06.2020

  ZAPRASZAMY DZISIAJ WSZYSTKIE...

 •  30.06.2020

  Dzień dobry dzieci....

 •  29.06.2020

    ...