Przedszkole
nr 67 w Poznaniu

-

Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola.

Jadlospis

Imieniny obchodzą:

Kalendarium

GRUDNIOWY- MAGICZNY CZAS U PSZCZÓŁEK

Grudzień to kolejny wyjątkowy miesiąc, w którym dzieją się czary. Przybywają do nas goście, poznajemy świąteczne tradycje, czasem poprószy za oknem śnieg, jest magicznie, ciepło, rodzinnie, wesoło, kolorowo...

Na początku miesiąca 3 urodzinki obchodzili: JÓZIO, OLUŚ i WOJTUŚ. Chłopaki jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Was!

Po raz pierwszy mieliśmy okazję wspólnie ubrać zielone drzewko. Bombki, łańcuchy, cukierki, orzechy, kolorowe lampki i gwiazda na czubku, a także praca Pszczółek sprawiły, że zwykłe drzewko zmieniło się w piękną świąteczną choinkę.

Gdy nadszedł czas ubrania choinki wiedzieliśmy, że zaczął się niezwykły moment, na który wszyscy czekali... oczekiwanie na Mikołaja. Co dzień wypatrywaliśmy, czy zostawił nam jakieś znaki, wskazówki, że jest tuż, tuż..
Zostawił nam list z zadaniami, które chętnie i dzielnie wykonaliśmy. Czyściliśmy nasze buciki, pokazaliśmy Mikołajowi (który bacznie nas obserwował) jak dbamy o swoje rączki by były czyste.
Pomogliśmy Pani Mikołajowej w ułożeniu obrazków, zaśpiewaliśmy piosenkę o Mikołaju i sprawdzaliśmy czy dalibyśmy radę być tacy szybcy jak Renifery:) Po wszystkich zadaniach szukaliśmy, gdzie Mikołaj zostawił dla nas podarunki... Radości nie było końca!
Nasze Pszczółki stworzyły piękne dekoracje świąteczne, które zostały przeznaczone na Świąteczny Kiermasz.

Ostatni tydzień przed Świętami był bardzo emocjonujący i radosny. Zaprosiliśmy naszych kochanych Rodziców na Świąteczne spotkanie przy choince. Nasze Pszczółki po raz drugi miały możliwość wystąpić przed bliskimi. Śpiewaliśmy, tańczyliśmy i cudnie się bawiliśmy, bo byli z nami Rodzice.
Jeszcze raz dziękujemy Mamie Julki za ogromną pomoc przy organizacji spotkanie, Mamie Witka i Namira za zakup owoców oraz obecnym Rodzicom za znalezienie czasu i chęć spotkania się z nami oraz spędzenie czasu ze swoimi kochanymi Dziećmi.

W grudniu mieliśmy okazję spotkać się z Panią Marceliną, która zaprosiła nas do zabaw z językiem angielskim. Pszczółkom bardzo się podobało i już nie mogą doczekać się kolejnych spotkań.

Pszczółki pierwszy raz wzięły udział w przedstawieniu pt.„Tajemnica świątecznych prezentów”. Były bardzo zaciekawione i zaangażowane w całą sztukę. Trójka naszych Pszczół: Amelka, Michał i Alex pomogli osobiście wykonać zadanie, które przygotowały zabawki.

Przedszkolna Wigilia to wyjątkowy czas... oczekiwanie na Gwiazdora, ale także wspólne
kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, a także poznanie tradycji Bożonarodzeniowych... Kochany Gwiazdorek obdarował nas prezentami. Byliśmy bardzo dzielni i podziękowaliśmy naszym gościom za przybycie piosenką, kolędą i ciasteczkami:)

Wszystkim naszym Pszczółkom oraz Rodzicom życzymy dużo ciepła rodzinnego, zdrowia, radości, spokoju, cudnych chwil spędzonych razem, bogatego Gwiazdorka. A na nadchodzący Nowy Rok spełnienia wielu marzeń, zdobywania niemożliwego oraz znalezienia czasu dla najbliższych:)

Życzą:
Pani Agnieszka, Pani Dorotka i Pani Zuza

(Kliknij na dowolne zdjęcie, aby zobaczyć cały album.)

Popularne

 •  "Magiczna moc bajek"- Międzynarodowy projekt czytelniczy.

    ...

 •  Piękna Nasza Polska Cała - po raz III w naszym przedszkolu.

    ...

 •  Dzień Niepodległości w naszym Przedszkolu

  W dniu 7 listopada odbyła się uroczystość z okazji zbl...

 •  Podziękowanie

    ...

 •  "Znani Polacy w oczach dziecka"- rozstrzygnięcie konkursu

    ...grafika

Najnowsze

 •  Jadłospis 28- 02.10. 2020r

    ...

 •  Jadłospis 21.09 - 25.09.2020

  ...

 •  Jadłospis 14.09 - 18.09.2020r

  ...

 •  Jadłospis 01-04 wrzesień 2020r

  ...

 •  Aktualizacja zarządzenia dyrektora- Procedura bezpieczeństwa w trakcie epidemii COVID-19

  ...

 •  30.06.2020

  ZAPRASZAMY DZISIAJ WSZYSTKIE...

 •  30.06.2020

  Dzień dobry dzieci....

 •  29.06.2020

    ...