Przedszkole
nr 67 w Poznaniu

-

Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola.

Jadlospis

Imieniny obchodzą:

Kalendarium

LISTOPAD U PSZCZÓŁEK

Ach... cóż to był za miesiąc! Bardzo pracowity, bardzo szczególny i bardzo atrakcyjny dla naszych
kochanych Pszczółek.

 • W minionym miesiącu swoje 3 urodzinki obchodzili- GERARD, OLIWKA i MARYSIA! Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!
 • Listopad zaczęliśmy od poważnego tematu- rozmawialiśmy o naszym cudnym kraju. Poznaliśmy barwy naszej flagi, czym jest godło oraz co na nim widnieje, słuchaliśmy brzmienia naszego hymnu- ważnego utworu dla każdego Polaka, a co najważniejsze- mimo, że jesteśmy maluchami razem z kolegami z grupy „Żabki” również świętowaliśmy z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wykonaliśmy piękne rozetki, flagi, a także nauczyliśmy się fragmentu piosenki „Jesteśmy Polką i Polakiem”, którą bardzo lubimy.
 • Mimo, że pogoda za oknem znacznie się zmieniła, liście znikają z drzew, dni są krótsze i chłodniejsze, szybko robi się ciemno.. naszym Pszczółkom to niestraszne.. wiemy, że jesienią to normalna sprawa. Wybraliśmy się na spacer w poszukiwaniu Rodziny Wiewiórek w naszym pięknym parku. Niestety nie udało nam się spotkać żadnego zwierzątka.. ale byliśmy z siebie zadowoleni, bo pierwszy raz wybraliśmy się poza teren naszego przedszkola i ślicznie chodziliśmy z naszym wężem.
 • Przez bardzo długi czas przygotowywaliśmy się do niezwykle ważnego wydarzenia- jakim jest Pasowanie na Przedszkolaka. Ćwiczyliśmy teksty piosenek, układy taneczne, własnoręcznie wykonaliśmy zaproszenia dla naszych Rodziców, chcieliśmy pokazać jak dużo już potrafimy. Pierwszy raz braliśmy udział w tak ważnej uroczystości- pojawiło się mnóstwo gości- nasi kochani Rodzice, rodzeństwo, Pani Dyrektor oraz Pani Rytmiczka. Koledzy z najstarszej grupy „Misiów” odśpiewali nasz przedszkolny hymn, a Pani Dyrektor za sprawą czarodziejskiej kredki włączyła nas do grona prawdziwych Przedszkolaków. Byliśmy tacy dzielni i szczęśliwi!
 • Pod koniec miesiąca obchodziliśmy jeszcze jedno święto- Dzień Pluszowego Misia. Zabaw z naszymi ukochanymi przytulankami nie było końca.. za pięknie wykonane zadania otrzymaliśmy dyplomy i pyszne misie lubisie. A podczas odpoczynku nie jeden miś słodko spał ze swoją Pszczółką:)
(Kliknij na dowolne zdjęcie, aby zobaczyć cały album.)

Popularne

 •  Piękna Nasza Polska Cała - po raz III w naszym przedszkolu.

    ...

 •  "Magiczna moc bajek"- Międzynarodowy projekt czytelniczy.

    ...

 •  Dzień Niepodległości w naszym Przedszkolu

  W dniu 7 listopada odbyła się uroczystość z okazji zbl...

 •  Podziękowanie

    ...

 •  "Znani Polacy w oczach dziecka"- rozstrzygnięcie konkursu

    ...

Najnowsze

 •  Jadłospis 17.02 - 21.02. 2020r.

  ...

 •  Grupa Motylki - Styczeń 2020

  MOTYLKI W STYCZNIU: - 21 STYCZNIA odbyła się uroczystość z okazji Dn...

 •  Konkurs „Idą Święta – nie o SMSie lecz o kartce pamiętaj”- Rozstrzygnięty

  Kochani Rodzice, ...

 •  Grupa Sówki- styczeń 2020

  Sówki w styczniu intensywnie pracowa...

 •  Grupa Jeżyki - Styczeń 2020

  W styczniu, u "Jeżyków":Przygotowywaliśmy się systematycznie i pilnie do uroczystości,...grafika