Przedszkole
nr 67 w Poznaniu

-

Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola.

Jadlospis

Imieniny obchodzą:

Kalendarium

WRZESIEŃ U PSZCZÓŁEK

Witamy nasze kochane Pszczółki oraz Rodziców!
Chociaż Pszczółki są najmłodszymi Przedszkolakami, to z dnia na dzień stają się coraz dzielniejsze oraz witają nasze Przedszkole z uśmiechem.
Przez ten miesiąc mieliśmy nie lada wyzwanie, któremu stawiliśmy czoła. Trudno było rozstać się z Mamusią i Tatusiem, na szczęście nasze Panie i koledzy pomogli nam poznać jak w Przedszkolu mija czas oraz co ciekawego możemy zrobić i się nauczyć. Staramy się być samodzielni, jemy smaczne posiłki, bawmy się wesoło przy piosenkach, dzielimy się zabawkami, sprzątamy po zabawie, chodzimy na spacerki z naszym ulubionym wężem, odpoczywamy na leżaczkach oraz rozpoznajemy i ubieramy swoje ubranka.

 • W miesiącu wrześniu nasza trójka Pszczółek obchodziła swoje urodzinki- jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!
 • Bardzo lubimy się bawić naszą kolorową chustą, która jak zaczarowany parasol przenosi nas w magiczny świat zabawy.  Poznaliśmy nasz plac zabaw, w którym spędzaliśmy dużo czasu. Uwielbiamy nasz pociąg, który „zawozi” nas np. nad morze, huśtawki, które mkną jak rakieta, piracką piaskownicę oraz ślimaka. Nasz plac zabaw dzielimy wspólnie z naszymi kolegami z grupy „Żabek”, z którymi staramy się bawić w zgodzie.
 • Powitaliśmy Panią Jesień, a wraz z nią piękne dary, za które dziękujemy wszystkim Dzieciom oraz Rodzicom.
 • Na znak, że Jesień już zawitała na dobre odwiedziliśmy nasz pszczółkowy ogródek, w którym zostawiliśmy wśród kwiatków kolorowy wiatraczek- mówi nam czy dziś wieje mocny wiatr czy delikatny wietrzyk.
 • Poznaliśmy różne sposoby wykonywania prac plastycznych, w tym przy użyciu skarbów przyniesionych przez naszych kolegów.  Chętnie uczestniczymy na zajęcia z Rytmiki, Pani rytmiczka czaruje nasze rączki i nóżki za pomocą magicznego pianinka, z którego wydobywają się przepiękne melodie,
 • Dziękujemy Rodzicom za wzbogacenie naszego kącika zabaw o kreatywne oraz rozwijające zabawki.
 • Dziękujemy Sówkom za obdarowanie grupy zabawkową kosiarką.

Pozdrawiamy ciepło w te jesienne dni: Pani Aga, Pani Dorotka i Pani Zuza

(Kliknij na dowolne zdjęcie, aby zobaczyć cały album.)

Popularne

 •  "Magiczna moc bajek"- Międzynarodowy projekt czytelniczy.

    ...

 •  Piękna Nasza Polska Cała - po raz III w naszym przedszkolu.

    ...

 •  Dzień Niepodległości w naszym Przedszkolu

  W dniu 7 listopada odbyła się uroczystość z okazji zbl...

 •  Podziękowanie

    ...

 •  "Znani Polacy w oczach dziecka"- rozstrzygnięcie konkursu

    ...grafika

Najnowsze

 •  Jadłospis 28- 02.10. 2020r

    ...

 •  Jadłospis 21.09 - 25.09.2020

  ...

 •  Jadłospis 14.09 - 18.09.2020r

  ...

 •  Jadłospis 01-04 wrzesień 2020r

  ...

 •  Aktualizacja zarządzenia dyrektora- Procedura bezpieczeństwa w trakcie epidemii COVID-19

  ...

 •  30.06.2020

  ZAPRASZAMY DZISIAJ WSZYSTKIE...

 •  30.06.2020

  Dzień dobry dzieci....

 •  29.06.2020

    ...