Przedszkole
nr 67 w Poznaniu

-

Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola.

Jadlospis

Imieniny obchodzą:

Kalendarium

W grudniu, u "Jeżyków":

W grudniu, przygotowaliśmy się do obchodów Świąt Bożego Narodzenia, poznawaliśmy rodzime tradycje, związane z tymi pięknymi, rodzinnymi Świętami; wykonaliśmy różnorodne prace plastyczne, o tematyce świątecznej; aniołki i nasze kartki świąteczne, z życzeniami dla Rodziców, zabraliśmy do domu.

06.12.2019 - odbyły się wesołe mikołajki, w naszej grupie; Święty Mikołaj przyszedł do naszego przedszkola i zostawił upominki; spieszył się, aby zdążyć do innych dzieci, więc go nie zobaczyliśmy, ale obiecał, że spotka się z nami jego przyjaciel - poznański Gwiazdor;

10.12.2019 - Tata Amelki (Pan Marcin), przyszedł do nas, aby przeczytać nam fragment książki pt. "Skrzat Skierka i Przyjaciele", zagrał nam nawet na gitarze i mogliśmy razem z miłym Gościem, zaśpiewać znane, przedszkolne piosenki. Było fantastycznie. Dziękujemy!

11.12.2109 - uczestniczyliśmy w Koncercie Muzycznym pt."Swojscy Sąsiedzi";

11.12.2019 - odbyło się nasze spotkanie integracyjno - warsztatowe pt."Choinka zielona, przez nas pięknie przystrojona"; Dziękujemy Rodzicom za przybycie i wykonanie razem z dziećmi, pięknych ozdób choinkowych;

18.12.2019 - Babcia Antoniny przybyła do naszego przedszkola, aby przeczytać nam książkę pt. "Franklin - mały bałaganiarz". Pani Jadwiga, zapoznała nas również, z przygodami Kici Koci. Było bardzo ciekawie i miło. Dziękujemy!

19.12.2019 - odbyła się w naszym przedszkolu uroczysta Wigilia; wzięliśmy udział w przedstawieniu świątecznym, składaliśmy życzenia, łamiąc się opłatkiem, z kolegami, koleżankami i z paniami, z przedszkola, spożyliśmy pyszny obiad, na wzór domowej wieczerzy wigilijnej, a na końcu odwiedził nas Gwiazdor z Elfem, który porozmawiał z nami i wręczył każdemu dziecku, świąteczny prezent. Dziękujemy!

Drodzy Rodzice! W styczniu zaprosimy kochanych Gości- Babcie i Dziadków, na uroczystość z okazji ich święta (w godzinach przedpołudniowych). Prosimy Rodziców o pomoc, przy organizacji słodkiego poczęstunku. Lista potrzebnych artykułów, zostanie wywieszona w naszej szatni. Prosimy o wpisywanie się na listę. Dziękujemy!

W styczniu, będziemy nadal dokarmiać naszych skrzydlatych przyjaciół; w związku z tym ucieszy nas zdrowa karma, przynoszona przez dzieci, do przedszkola. Nasze karmniki, przed przedszkolem, są często odwiedzane przez małe i większe ptaki. Dziękujemy za pomoc!

Wszystkim Drogim Rodzicom, Babciom i Dziadkom, życzymy: zdrowia, szczęścia rodzinnego i dużo miłości w Nowym Roku. Wszystkiego, co dobre, piękne, prawdziwe, szczere i warte, naszych starań, na każdy dzień 2020 Roku.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę, życzenia świąteczne, codzienny uśmiech i okazywane serce.
Pani Iza, Pani Agnieszka, Pani Monika.

link do galerii

Popularne

 •  "Magiczna moc bajek"- Międzynarodowy projekt czytelniczy.

    ...

 •  Piękna Nasza Polska Cała - po raz III w naszym przedszkolu.

    ...

 •  Dzień Niepodległości w naszym Przedszkolu

  W dniu 7 listopada odbyła się uroczystość z okazji zbl...

 •  Podziękowanie

    ...

 •  "Znani Polacy w oczach dziecka"- rozstrzygnięcie konkursu

    ...grafika

Najnowsze

 •  Jadłospis 28- 02.10. 2020r

    ...

 •  Jadłospis 21.09 - 25.09.2020

  ...

 •  Jadłospis 14.09 - 18.09.2020r

  ...

 •  Jadłospis 01-04 wrzesień 2020r

  ...

 •  Aktualizacja zarządzenia dyrektora- Procedura bezpieczeństwa w trakcie epidemii COVID-19

  ...

 •  30.06.2020

  ZAPRASZAMY DZISIAJ WSZYSTKIE...

 •  30.06.2020

  Dzień dobry dzieci....

 •  29.06.2020

    ...