Przedszkole
nr 67 w Poznaniu

-

Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola.

Jadlospis

Imieniny obchodzą:

Kalendarium

Najważniejsze wydarzenia w grupie-"Jeżyki", w lutym:

W drugiej połowie lutego, powitaliśmy, w naszej grupie dwóch nowych Kolegów: Natana i Mikołaja. Mamy nadzieję, że nowi Przedszkolacy, poczują się dobrze i bezpiecznie, w naszym towarzystwie.

14.02.2020 - poznaliśmy postać oraz osiągnięcia naukowe, wielkiego polskiego astronoma -Mikołaja Kopernika, który wstrzymał Słońce, a ruszył Ziemię; dowiedzieliśmy się, jak wygląda Układ Słoneczny i poszczególne jego planety;

19.02.2020 - wzięliśmy udział w przedszkolnym baliku oraz pozowaliśmy do pamiątkowych zdjęć, wykonywanych przez pana fotografa; w tym dniu było bardzo wesoło, tanecznie i kolorowo;

21.02.2020 - poznaliśmy postać, osiągnięcia muzyczne, wielkiego polskiego kompozytora i pianisty- Fryderyk Chopina; słuchaliśmy jego wspaniałej muzyki;

25.02.2020 - przyjechała do nas Pani Agnieszka - nasza Rytmiczka, aby przybliżyć nam swój zawód, swoją ważną i bardzo potrzebną pracę - w przedszkolu, z dziećmi oraz na Uczelni Muzycznej, ze studentami;

26.02.2020 - wzięliśmy udział w Koncercie Muzycznym pt. "Niemiecka Natura".

Cały czas, dokarmiamy naszych skrzydlatych przyjaciół, wokół przedszkola. Dziękujemy Rodzicom, za dostarczona zdrową karmę dla ptaków.
W marcu, ucieszymy się z dostarczanych przez dzieci darów natury, przynoszonych ze spacerów lub zakupionych przez Rodziców, w sklepie ogrodniczym. W naszym kąciku przyrodniczym, w celach dydaktycznych, pojawią się, dzięki współpracy z Państwem, takie dary i zwiastuny wiosny, jak: bazie kotki z wierzby, gałązki forsycji, cebulki kwiatowe (tulipany, hiacynty, żonkile,...).
Dziękujemy za współpracę, dla dobra naszych dzieci.
Wszystkim Rodzicom i dzieciom, życzymy wspaniałej, słonecznej i ciepłej wiosny, w przyrodzie i w sercach.
Pani Iza, Pani Agnieszka, Pani Monika.

link do galerii

W styczniu, u "Jeżyków":
Przygotowywaliśmy się systematycznie i pilnie do uroczystości, z okazji Dnia Babci i Dziadka, ucząc się piosenek, wierszy i układów tanecznych. Wykonaliśmy również upominki, dla miłych Gości. Przez cały miesiąc styczeń, dokarmialiśmy ptaki, wokół naszego przedszkola. Karma dla ptaków, bardzo smakowała naszym skrzydlatym przyjaciołom, gdyż znikała w błyskawicznym tempie.

10.01.2020 - poznaliśmy postać oraz sukcesy sportowe Adama Małysza oraz innych polskich skoczków (Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła).

17.01.2020 - odwiedziła nas Pani z Biblioteki Pedagogicznej, wraz z licealną młodzieżą, w ramach projektu pt. "Poczytajmy"; poznaliśmy przygody bohaterów książki o emocjach pt. "Kolorowy Potwór". Dziękujemy!

21.01.2020 - odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka; dziękujemy miłym Gościom za przybycie i aktywny udział w naszym spotkaniu. Babciom i Dziadkom, życzymy zdrowia, radości i pociechy z wnuków. Wszystkiego najlepszego, również od Pracowników Przedszkola nr 67, w Poznaniu.

22.01.2020 - odbył się Koncert Muzyczny pt. "Inspirująca Italia".

24.01.2020 - po raz drugi, odwiedziła nas Pani z Biblioteki Pedagogicznej, wraz z młodzieżą z XI. LO, w Poznaniu. Obejrzeliśmy teatrzyk japoński Kamishibai pt. "Szukając Marudka" (opowieść o zagubionym psie). Wykonaliśmy w tym dniu, wraz z naszymi gośćmi, ciekawe zakładki do książek. Dziękujemy za przybycie i ciekawe zajęcia z dziećmi.

Drogim Rodzicom, dziękujemy za dotychczasową współpracę, dla dobra naszych dzieci.
Przypominamy, iż w dniu 19.02.2020 r.odbędzie się w naszym przedszkolu, Bal Przebierańców. Prosimy o przygotowanie strojów dla dzieci, na karnawałowy balik. Dziękujemy i pozdrawiamy.
Pani Iza, Pani Agnieszka, Pani Monika.

link do galerii

W grudniu, u "Jeżyków":

W grudniu, przygotowaliśmy się do obchodów Świąt Bożego Narodzenia, poznawaliśmy rodzime tradycje, związane z tymi pięknymi, rodzinnymi Świętami; wykonaliśmy różnorodne prace plastyczne, o tematyce świątecznej; aniołki i nasze kartki świąteczne, z życzeniami dla Rodziców, zabraliśmy do domu.

06.12.2019 - odbyły się wesołe mikołajki, w naszej grupie; Święty Mikołaj przyszedł do naszego przedszkola i zostawił upominki; spieszył się, aby zdążyć do innych dzieci, więc go nie zobaczyliśmy, ale obiecał, że spotka się z nami jego przyjaciel - poznański Gwiazdor;

10.12.2019 - Tata Amelki (Pan Marcin), przyszedł do nas, aby przeczytać nam fragment książki pt. "Skrzat Skierka i Przyjaciele", zagrał nam nawet na gitarze i mogliśmy razem z miłym Gościem, zaśpiewać znane, przedszkolne piosenki. Było fantastycznie. Dziękujemy!

11.12.2109 - uczestniczyliśmy w Koncercie Muzycznym pt."Swojscy Sąsiedzi";

11.12.2019 - odbyło się nasze spotkanie integracyjno - warsztatowe pt."Choinka zielona, przez nas pięknie przystrojona"; Dziękujemy Rodzicom za przybycie i wykonanie razem z dziećmi, pięknych ozdób choinkowych;

18.12.2019 - Babcia Antoniny przybyła do naszego przedszkola, aby przeczytać nam książkę pt. "Franklin - mały bałaganiarz". Pani Jadwiga, zapoznała nas również, z przygodami Kici Koci. Było bardzo ciekawie i miło. Dziękujemy!

19.12.2019 - odbyła się w naszym przedszkolu uroczysta Wigilia; wzięliśmy udział w przedstawieniu świątecznym, składaliśmy życzenia, łamiąc się opłatkiem, z kolegami, koleżankami i z paniami, z przedszkola, spożyliśmy pyszny obiad, na wzór domowej wieczerzy wigilijnej, a na końcu odwiedził nas Gwiazdor z Elfem, który porozmawiał z nami i wręczył każdemu dziecku, świąteczny prezent. Dziękujemy!

Drodzy Rodzice! W styczniu zaprosimy kochanych Gości- Babcie i Dziadków, na uroczystość z okazji ich święta (w godzinach przedpołudniowych). Prosimy Rodziców o pomoc, przy organizacji słodkiego poczęstunku. Lista potrzebnych artykułów, zostanie wywieszona w naszej szatni. Prosimy o wpisywanie się na listę. Dziękujemy!

W styczniu, będziemy nadal dokarmiać naszych skrzydlatych przyjaciół; w związku z tym ucieszy nas zdrowa karma, przynoszona przez dzieci, do przedszkola. Nasze karmniki, przed przedszkolem, są często odwiedzane przez małe i większe ptaki. Dziękujemy za pomoc!

Wszystkim Drogim Rodzicom, Babciom i Dziadkom, życzymy: zdrowia, szczęścia rodzinnego i dużo miłości w Nowym Roku. Wszystkiego, co dobre, piękne, prawdziwe, szczere i warte, naszych starań, na każdy dzień 2020 Roku.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę, życzenia świąteczne, codzienny uśmiech i okazywane serce.
Pani Iza, Pani Agnieszka, Pani Monika.

link do galerii

W listopadzie, u "Jeżyków":

07.11.2019- wzięliśmy udział w inscenizacji z okazji święta Niepodległości pt. "Wolność Ojczyzny". Przedstawienie przygotowały dzieci z najstarszych grup przedszkolnych :"Kotki" i "Biedronki". Dziękujemy!;

08.11.2019 -w ramach naszej Koncepcji Pracy- "Znani i wybitni Polacy"- poznaliśmy postać i osiągnięcia naukowe Marii Curie- Skłodowskiej; wykonaliśmy ciekawe doświadczenia, zabawy badawcze oraz przygotowaliśmy kącik tematyczny poświęcony tej wielkiej Polce;

13.11.2019- uczestniczyliśmy w Koncercie Muzycznym pt. "Polskie Pejzaże";

21.11.2019- odbyła się uroczystość z okazji Pasowania naszych dzieci na prawdziwych Przedszkolaków. Było bardzo uroczyście i wesoło. Gratulujemy wszystkim pasowanym dzieciom, z naszej grupy;

29.11.2019- bawiliśmy się na zorganizowanych andrzejkach, była zabawa przy muzyce tanecznej, konkursy, zawody, oraz słodki poczęstunek.

Wykonaliśmy styropianowe choinki, na przedszkolny kiermasz świąteczny. Zachęcamy Rodziców do ich zakupu, w dniu 04.12.2019.

Przypominamy Rodzicom o mikołajkach w dniu 06.12.2019 oraz o przedszkolnej wigilii.
W dniu wigilii, prosimy o odświętny ubiór dzieci. Dziękujemy za zrozumienie naszej prośby.

Zapraszamy Rodziców, na spotkanie integracyjne w dniu 11.12.2019, na godz. 16:00. Rodzice razem z dziećmi, będą wykonywać ozdoby na naszą choinkę. Będziemy mogli lepiej się poznać i mocniej zintegrować. Prosimy o przemyślenie techniki i formy ozdób choinkowych.
W przedszkolu dysponujemy: kolorowym papierem, klejem, kredkami, farbami, nożyczkami, itp. Ozdoby można zacząć wykonywać z dziećmi w domu i dokończyć je w warunkach przedszkolnych lub całościowo wykonać w przedszkolu. Życzymy ciekawych pomysłów.

Dziękujemy za miłą i owocną współpracę, dla dobra naszych przedszkolaków.
Pani Iza, Pani Agnieszka, Pani Monika.

W październiku, u "Jeżyków":
Uczyliśmy się o charakterystycznych cechach jesieni:złotej polskiej jesieni, o deszczu oraz o wietrze.Wychodziliśmy cyklicznie na teren przedszkolnego ogródka, aby m.in.zbierać skarby przyrody (liście, noski klonowe, ciekawe gałęzie). Dokładnie poznaliśmy nasze polskie warzywa i owoce z polskich sadów, które są bardzo smaczne i zdrowe.
Cały czas pracujemy, nad kulturą spożywania posiłków, przez dzieci.
Poznawaliśmy zwyczaje niektórych zwierząt, przygotowujących się już jesienią do zimy: wiewiórki, jeża, niedźwiedzia brunatnego,lisa, niektórych ptaków. Mówiliśmy również o swojej rodzinie, i kto do niej należy; razem doszliśmy do wniosku, że najważniejsza jest Rodzina.
16.10.2019 - uczestniczyliśmy w Koncercie Muzycznym pt."Skrzaci Skarb";
18.10.2019 - obchodziliśmy w naszym Przedszkolu, urodziny Hermana; Drogiemu Jubilatowi życzymy wszystkiego najlepszego, a także żeby dobrze czuł się w naszym kraju oraz w naszej grupie przedszkolnej.

Drodzy Rodzice! Przypominamy o naszej uroczystości, o charakterze patriotycznej, która odbędzie się w przedszkolu, w dniu 07.11.2019 (czwartek), prosimy o ubranie dzieci w tym dniu, w miarę możliwości Rodziców, w kolorach barw narodowych (biel i czerwień). Dziękujemy!
Przypominamy o Pasowaniu naszych dzieci, które jeszcze nie były pasowane, na terenie Przedszkola nr 67, na prawdziwych Przedszkolaków - 21.11.2019 (czwartek), godz. 9:45. Zapraszamy.
Dziękujemy za współpracę, życzliwość i chęć pomocy.
Pani Iza, Pani Agnieszka i Pani Monika.

Najważniejsze wydarzenia wrześniowe u "Jeżyków":


We wrześniu powitaliśmy w grupie "Jeżyków", naszych nowych Przedszkolaków. Mamy nadzieję, że wszyscy będą dobrze się u nas czuć, bawić, uczyć.
Pracujemy jednak nadal, nad adaptacją, u niektórych dzieci, do warunków i wymagań przedszkolnych. Ćwiczymy samodzielność, u naszych dzieci (w zakresie ubierania, rozbierania się z odzieży wierzchniej, zakładania i ściągania obuwia oraz kulturalnego i w miarę samodzielnego spożywania posiłków), a już niedługo rozpoczynamy naukę szczotkowania zębów.12.09.2019 - Mama Antoniny (Pani Karolina), czytała nam książkę pt. "Królewna Śnieżka"; bardzo dziękujemy za przybycie do przedszkola i zapraszamy innych Rodziców, do przyłączenia się do akcji pt. "Cała Polska czyta dzieciom";


18.09.2019 - uczestniczyliśmy w Koncercie Muzycznym pt. "Paryskie Piosenki";


20.09.2019 - integrowaliśmy się z przedszkolaki z grupy- "Sówki", uczestnicząc wspólnie w uroczystym Dniu Przedszkolaka; było nam miło wziąć udział, w różnych zabawach, konkurencjach i zawodach sportowych; a na koniec otrzymaliśmy pamiątkowy Dyplom dla grupy oraz medal dla każdego Przedszkolaka.


Drodzy Rodzice, prosimy o dostarczenie podpisanych szczoteczek do mycia zębów (kubeczki już są w naszej łazience). Przypominamy również o podpisanych teczkach formatu A4, do prac plastycznych dzieci.
Ucieszą nas również dary przyrody, z rodzinnych spacerów (kasztany, żołędzie, liście, orzechy, jarzębina, jesienne wrzosy,...) .
Dziękujemy i liczymy na owocną współpracę, dla dobra naszych dzieci.
Pani Iza, Pani Agnieszka i Pani Monika.

Najważniejsze wydarzenia czerwcowe u "Jeżyków":

03.06.2019 - wyruszyliśmy na lody do pobliskiej lodziarni-"Beza Krówka"; lody były przepyszne, dodatkowe wafle smakowe- również. Dziękujemy Rodzicom, za zaproszenie nas do Lodziarni;

05.06.2019 - wzięliśmy udział w Koncercie Muzycznym pt. "Muzyczny Market";

06.06.2019 - pojechaliśmy na wspaniałą wycieczkę do Traperskiej Osady, w Bolechówku, Pan Jarek oprowadzał nas po swoim królestwie, wzięliśmy udział w wielu atrakcjach, jak np.: karmienie koni, oglądanie zwierząt: psów husky, strusi, osłów, mułów, (...); weszliśmy do namiotu indiańskiego- tipi,zwiedziliśmy skraj Puszczy-Zielonka, pokonywaliśmy terenowy tor przeszkód,bawiliśmy się na tamtejszym placu zabaw, wzięliśmy udział w degustacji pysznego placka drożdżowego,lokalnych przysmaków: kiełbaski i chleba;

11.06.2019 - wyruszyliśmy na zakończenie współpracy ze szkolną biblioteką, w SP 80; podziękowaliśmy Panu Zbyszkowi, za cały rok współpracy oraz wzięliśmy udział, jako widzowie w przedstawieniu teatralnym, w wykonaniu uczniów, na podstawie twórczości Jana Brzechwy;

13.06.2019 - wzięliśmy udział w szkoleniu, z udziałem Ratownika WOPR-u, Pan Piotr uczył nas, jak bezpiecznie korzystać z uroków wakacji, nad wodą;

13.06.2019 - braliśmy aktywny udział, w uroczystości zakończenia przedszkola, razem z Rodzicami i Panią Dyrektor; dziękujemy Rodzicom za udział, w przygotowaniach do tej uroczystości;

17.06.2019 - wyszliśmy po raz kolejny, do Hotelu T&T, (ul. Metalowa 4), na pożegnalną pizzę, lemoniadę i frytki; dziękujemy Rodzicom Basi, za zaproszenie naszych dzieci,do swojego hotelu;

Dziękujemy Rodzicom, za cztery lata współpracy, dla dobra naszych przedszkolaków. Dzieciom odchodzącym do szkoły, życzymy sukcesów w szkole, a dzieciom zostającym w przedszkolu, życzymy szybkiej adaptacji, w nowej grupie przedszkolnej.
Dziękujemy Rodzicom za miłe i wzruszające słowa, na pożegnanie oraz za otrzymane pamiątkowe upominki od dzieci i Rodziców.
Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji; ucieszą nas pocztówki z wakacyjnych wojaży; nasz adres: Przedszkole nr 67, ul. Słowicza 15, 60-121 Poznań, z dopiskiem: grupa- "Jeżyki". Dziękujemy! Wszystkiego dobrego, słonecznego i wspaniałego!
Prosimy- odwiedzajcie nas!
Pani Iza, Pani Agnieszka, Pani Monika.

Najważniejsze wydarzenia majowe, u "Jeżyków":

14.05.2019 - uczestniczyliśmy w edukacji zdrowotnej, dotyczącej zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej i higieny jamy ustnej; zajęcia prowadziły Panie- studentki;

15.05.2019 - odbył się na terenie przedszkola, Koncert Muzyczny pt. "Kraina Krasnoludków";

24.05.2019 - wyruszyliśmy do Biblioteki Raczyńskich (Filia nr 46), na zajęcia czytelniczo-plastyczne; Pani Roma, czytała nam książkę pt. "Uśmiech dla żabki" P. Wechterowicza i E. Dziubaka, rozmawialiśmy o roli i znaczeniu Mam, w życiu każdego człowieka, a na koniec, wykonaliśmy piękne, papierowe kwiaty, dla naszych kochanych Mam;

27.05.2019 - wyszliśmy na Wiosenną Olimpiadę Sportową, do Szkoły Podstawowej nr 69,
przy ul. Jarochowskiego, zdobyliśmy złote medale!;

29.05.2019 - wzięliśmy aktywny udział w Festynie, na terenie ogródków przedszkolnych, z okazji Dnia Dziecka; były różne konkurencje, zawody, turnieje, puszczanie ogromnych baniek mydlanych, zjazd z dużego zamku dmuchanego, itp., itd.; Atrakcji była moc!

Drodzy Rodzice! Zapraszamy na uroczystość, z okazji zakończenia edukacji przedszkolnej, w dniu 13.06.2019, na godz. 15:00, do sali grupy- "Jeżyki".
Prosimy o zaangażowanie Rodziców i pomoc, przy organizacji słodkiego poczęstunku, dla dzieci i zaproszonych Gości. Z góry dziękujemy za współpracę i okazaną pomoc.
Przypominamy o odświętnym stroju, do przebrania, dla dzieci, w tym uroczystym dniu (13.06.2019).
Pani Iza, Pani Agnieszka, Pani Monika

Wydarzenia kwietniowe u "Jeżyków":

W kwietniu, uczyliśmy się w dalszym ciągu (od marca), o symptomach i znakach wiosennych, w przyrodzie i w pogodzie; przygotowywaliśmy się do obchodów Świąt Wielkiej Nocy, poznając rodzime tradycje i zwyczaje; a także uczyliśmy się, w jaki sposób postępować ekologicznie, aby zadbać o przyrodę, wokół nas.

 • 03.04.2019 - wzięliśmy udział w Koncercie Muzycznym pt. "Zamkowe Zakamarki";
 • 05.04.2019 - odbyły się w naszej grupie warsztaty, prowadzone przez Panią Marzenę, na temat: "Kochajmy pszczoły", poznaliśmy rolę pszczół w przyrodzie,ich zwyczaje, sposób życia w ulu oraz wzięliśmy udział w degustacji miodu z czekoladą, a także wykonaliśmy świeczki z plastra miodu. Było bardzo ciekawie, zabawnie i pouczająco;
 • 15.04.2019 - odbyło się zebranie z Rodzicami oraz spotkanie integracyjno-otwarte;
 • 17.04.2019 - wzięliśmy udział w uroczystym Śniadanku Wielkanocnym, szukaliśmy upominków od Zajączka; okazało się, ze zostały schowane w różnych miejscach, na terenie przedszkolnego placu zabaw; Dziękujemy Zajączkowi, za otrzymane prezenty;
 • 23.04.2019 - obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi; w tym dniu wyszliśmy do naszego parku, żeby dać innym dobry przykład, sprzątając śmieci, różne odpadki, aby inni użytkownicy Parku Górczyńskiego, także dbali o piękną przyrodę, w miejscu publicznym.

Dziękujemy Rodzicom za współpracę, dla dobra naszych dzieci i życzymy ciepłej i słonecznej pogody, w czasie pięknej pory roku, jaką jest wiosna.
Pani Iza, Pani Agnieszka i Pani Monika.

 

Wydarzenia marcowe u "Jeżyków"

Najważniejsze wydarzenia marcowe, z życia dzieci z grupy- "Jeżyki":
W marcu, przygotowywaliśmy się do nadejścia wiosny, poznawaliśmy symptomy wiosny pojawiające się w przyrodzie oraz w pogodzie, poznaliśmy przysłowia: "W marcu, jak w garncu" oraz "Marcowa pogoda, raz słońce, raz woda", a także w ramach projektu edukacyjnego o zwierzętach domowych, gościliśmy w przedszkolu różne zwierzęta domowe: psy, chomika, koszatniczkę, szynszylę,....

 • 14.03.2019 - obchodziliśmy w przedszkolu Dzień św. Patryka, który jest patronem zielonej wyspy-Irlandii;
 • 15.03.2019 - odbyło się w naszym przedszkolu, spotkanie z panem Policjantem, w ramach akcji-"Bezpieczny Przedszkolak"; miły pan Policjant, zapoznał nas z zasadami ruchu drogowego oraz zaprezentował wszystkim dzieciom, prawdziwy radiowóz;
 • 20.03.2019 - odbył się Koncert Muzyczny pt. "Dźwięki Disneylandu";
 • 21.03.2019 - pożegnaliśmy zimę, powitaliśmy wiosnę; Marzannę wysłaliśmy do dalekich krajów, a gaikami powitaliśmy wiosnę, w czasie marszu dookoła naszego pięknego parku;
 • 25.03.2019 - wyruszyliśmy do Poradni Weterynaryjnej "Neo-Vet", przy ul. Głogowskiej, w ramach projektu edukacyjnego pt. "Zwierzęta domowe", który trwał od 11.03. do 29.03.2019;
 • 27.03.2019 - wyszliśmy do Szkoły Podstawowej nr 80, na spotkanie z Panem Zbyszkiem, który zapoznał nas z przygodami Doktora Dolittle;
 • 29.03.2019 - Wyruszyliśmy do Biblioteki Raczyńskich (Filia nr 46), Pani Roma przeczytała nam opowiadanie pt. "Zapach wiosny" z książki- "Żubr Pompik", rozwiązaliśmy krzyżówkę o wiośnie, wykonaliśmy wiosenne kwiaty z papieru oraz uczestniczyliśmy w różnorodnych, ciekawych zajęciach edukacyjnych, na terenie biblioteki.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w projekt edukacyjny pt. "Zwierzęta domowe".
Dziękujemy za dotychczasową współpracę. Pozdrawiamy całe Rodziny.
Pani Iza, Pani Agnieszka, Pani Monika.

(Kliknij na dowolne zdjęcie, aby zobaczyć cały album.)

Popularne

 •  "Magiczna moc bajek"- Międzynarodowy projekt czytelniczy.

    ...

 •  Piękna Nasza Polska Cała - po raz III w naszym przedszkolu.

    ...

 •  Dzień Niepodległości w naszym Przedszkolu

  W dniu 7 listopada odbyła się uroczystość z okazji zbl...

 •  Podziękowanie

    ...

 •  "Znani Polacy w oczach dziecka"- rozstrzygnięcie konkursu

    ...grafika

Najnowsze

 •  Jadłospis 28- 02.10. 2020r

    ...

 •  Jadłospis 21.09 - 25.09.2020

  ...

 •  Jadłospis 14.09 - 18.09.2020r

  ...

 •  Jadłospis 01-04 wrzesień 2020r

  ...

 •  Aktualizacja zarządzenia dyrektora- Procedura bezpieczeństwa w trakcie epidemii COVID-19

  ...

 •  30.06.2020

  ZAPRASZAMY DZISIAJ WSZYSTKIE...

 •  30.06.2020

  Dzień dobry dzieci....

 •  29.06.2020

    ...