Przedszkole
nr 67 w Poznaniu

-

Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola.

Jadlospis

Imieniny obchodzą:

Kalendarium

W grudniu, u "Jeżyków":

W grudniu, przygotowaliśmy się do obchodów Świąt Bożego Narodzenia, poznawaliśmy rodzime tradycje, związane z tymi pięknymi, rodzinnymi Świętami; wykonaliśmy różnorodne prace plastyczne, o tematyce świątecznej; aniołki i nasze kartki świąteczne, z życzeniami dla Rodziców, zabraliśmy do domu.

06.12.2019 - odbyły się wesołe mikołajki, w naszej grupie; Święty Mikołaj przyszedł do naszego przedszkola i zostawił upominki; spieszył się, aby zdążyć do innych dzieci, więc go nie zobaczyliśmy, ale obiecał, że spotka się z nami jego przyjaciel - poznański Gwiazdor;

10.12.2019 - Tata Amelki (Pan Marcin), przyszedł do nas, aby przeczytać nam fragment książki pt. "Skrzat Skierka i Przyjaciele", zagrał nam nawet na gitarze i mogliśmy razem z miłym Gościem, zaśpiewać znane, przedszkolne piosenki. Było fantastycznie. Dziękujemy!

11.12.2109 - uczestniczyliśmy w Koncercie Muzycznym pt."Swojscy Sąsiedzi";

11.12.2019 - odbyło się nasze spotkanie integracyjno - warsztatowe pt."Choinka zielona, przez nas pięknie przystrojona"; Dziękujemy Rodzicom za przybycie i wykonanie razem z dziećmi, pięknych ozdób choinkowych;

18.12.2019 - Babcia Antoniny przybyła do naszego przedszkola, aby przeczytać nam książkę pt. "Franklin - mały bałaganiarz". Pani Jadwiga, zapoznała nas również, z przygodami Kici Koci. Było bardzo ciekawie i miło. Dziękujemy!

19.12.2019 - odbyła się w naszym przedszkolu uroczysta Wigilia; wzięliśmy udział w przedstawieniu świątecznym, składaliśmy życzenia, łamiąc się opłatkiem, z kolegami, koleżankami i z paniami, z przedszkola, spożyliśmy pyszny obiad, na wzór domowej wieczerzy wigilijnej, a na końcu odwiedził nas Gwiazdor z Elfem, który porozmawiał z nami i wręczył każdemu dziecku, świąteczny prezent. Dziękujemy!

Drodzy Rodzice! W styczniu zaprosimy kochanych Gości- Babcie i Dziadków, na uroczystość z okazji ich święta (w godzinach przedpołudniowych). Prosimy Rodziców o pomoc, przy organizacji słodkiego poczęstunku. Lista potrzebnych artykułów, zostanie wywieszona w naszej szatni. Prosimy o wpisywanie się na listę. Dziękujemy!

W styczniu, będziemy nadal dokarmiać naszych skrzydlatych przyjaciół; w związku z tym ucieszy nas zdrowa karma, przynoszona przez dzieci, do przedszkola. Nasze karmniki, przed przedszkolem, są często odwiedzane przez małe i większe ptaki. Dziękujemy za pomoc!

Wszystkim Drogim Rodzicom, Babciom i Dziadkom, życzymy: zdrowia, szczęścia rodzinnego i dużo miłości w Nowym Roku. Wszystkiego, co dobre, piękne, prawdziwe, szczere i warte, naszych starań, na każdy dzień 2020 Roku.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę, życzenia świąteczne, codzienny uśmiech i okazywane serce.
Pani Iza, Pani Agnieszka, Pani Monika.

link do galerii

W listopadzie, u "Jeżyków":

07.11.2019- wzięliśmy udział w inscenizacji z okazji święta Niepodległości pt. "Wolność Ojczyzny". Przedstawienie przygotowały dzieci z najstarszych grup przedszkolnych :"Kotki" i "Biedronki". Dziękujemy!;

08.11.2019 -w ramach naszej Koncepcji Pracy- "Znani i wybitni Polacy"- poznaliśmy postać i osiągnięcia naukowe Marii Curie- Skłodowskiej; wykonaliśmy ciekawe doświadczenia, zabawy badawcze oraz przygotowaliśmy kącik tematyczny poświęcony tej wielkiej Polce;

13.11.2019- uczestniczyliśmy w Koncercie Muzycznym pt. "Polskie Pejzaże";

21.11.2019- odbyła się uroczystość z okazji Pasowania naszych dzieci na prawdziwych Przedszkolaków. Było bardzo uroczyście i wesoło. Gratulujemy wszystkim pasowanym dzieciom, z naszej grupy;

29.11.2019- bawiliśmy się na zorganizowanych andrzejkach, była zabawa przy muzyce tanecznej, konkursy, zawody, oraz słodki poczęstunek.

Wykonaliśmy styropianowe choinki, na przedszkolny kiermasz świąteczny. Zachęcamy Rodziców do ich zakupu, w dniu 04.12.2019.

Przypominamy Rodzicom o mikołajkach w dniu 06.12.2019 oraz o przedszkolnej wigilii.
W dniu wigilii, prosimy o odświętny ubiór dzieci. Dziękujemy za zrozumienie naszej prośby.

Zapraszamy Rodziców, na spotkanie integracyjne w dniu 11.12.2019, na godz. 16:00. Rodzice razem z dziećmi, będą wykonywać ozdoby na naszą choinkę. Będziemy mogli lepiej się poznać i mocniej zintegrować. Prosimy o przemyślenie techniki i formy ozdób choinkowych.
W przedszkolu dysponujemy: kolorowym papierem, klejem, kredkami, farbami, nożyczkami, itp. Ozdoby można zacząć wykonywać z dziećmi w domu i dokończyć je w warunkach przedszkolnych lub całościowo wykonać w przedszkolu. Życzymy ciekawych pomysłów.

Dziękujemy za miłą i owocną współpracę, dla dobra naszych przedszkolaków.
Pani Iza, Pani Agnieszka, Pani Monika.

W październiku, u "Jeżyków":
Uczyliśmy się o charakterystycznych cechach jesieni:złotej polskiej jesieni, o deszczu oraz o wietrze.Wychodziliśmy cyklicznie na teren przedszkolnego ogródka, aby m.in.zbierać skarby przyrody (liście, noski klonowe, ciekawe gałęzie). Dokładnie poznaliśmy nasze polskie warzywa i owoce z polskich sadów, które są bardzo smaczne i zdrowe.
Cały czas pracujemy, nad kulturą spożywania posiłków, przez dzieci.
Poznawaliśmy zwyczaje niektórych zwierząt, przygotowujących się już jesienią do zimy: wiewiórki, jeża, niedźwiedzia brunatnego,lisa, niektórych ptaków. Mówiliśmy również o swojej rodzinie, i kto do niej należy; razem doszliśmy do wniosku, że najważniejsza jest Rodzina.
16.10.2019 - uczestniczyliśmy w Koncercie Muzycznym pt."Skrzaci Skarb";
18.10.2019 - obchodziliśmy w naszym Przedszkolu, urodziny Hermana; Drogiemu Jubilatowi życzymy wszystkiego najlepszego, a także żeby dobrze czuł się w naszym kraju oraz w naszej grupie przedszkolnej.

Drodzy Rodzice! Przypominamy o naszej uroczystości, o charakterze patriotycznej, która odbędzie się w przedszkolu, w dniu 07.11.2019 (czwartek), prosimy o ubranie dzieci w tym dniu, w miarę możliwości Rodziców, w kolorach barw narodowych (biel i czerwień). Dziękujemy!
Przypominamy o Pasowaniu naszych dzieci, które jeszcze nie były pasowane, na terenie Przedszkola nr 67, na prawdziwych Przedszkolaków - 21.11.2019 (czwartek), godz. 9:45. Zapraszamy.
Dziękujemy za współpracę, życzliwość i chęć pomocy.
Pani Iza, Pani Agnieszka i Pani Monika.

Najważniejsze wydarzenia wrześniowe u "Jeżyków":


We wrześniu powitaliśmy w grupie "Jeżyków", naszych nowych Przedszkolaków. Mamy nadzieję, że wszyscy będą dobrze się u nas czuć, bawić, uczyć.
Pracujemy jednak nadal, nad adaptacją, u niektórych dzieci, do warunków i wymagań przedszkolnych. Ćwiczymy samodzielność, u naszych dzieci (w zakresie ubierania, rozbierania się z odzieży wierzchniej, zakładania i ściągania obuwia oraz kulturalnego i w miarę samodzielnego spożywania posiłków), a już niedługo rozpoczynamy naukę szczotkowania zębów.12.09.2019 - Mama Antoniny (Pani Karolina), czytała nam książkę pt. "Królewna Śnieżka"; bardzo dziękujemy za przybycie do przedszkola i zapraszamy innych Rodziców, do przyłączenia się do akcji pt. "Cała Polska czyta dzieciom";


18.09.2019 - uczestniczyliśmy w Koncercie Muzycznym pt. "Paryskie Piosenki";


20.09.2019 - integrowaliśmy się z przedszkolaki z grupy- "Sówki", uczestnicząc wspólnie w uroczystym Dniu Przedszkolaka; było nam miło wziąć udział, w różnych zabawach, konkurencjach i zawodach sportowych; a na koniec otrzymaliśmy pamiątkowy Dyplom dla grupy oraz medal dla każdego Przedszkolaka.


Drodzy Rodzice, prosimy o dostarczenie podpisanych szczoteczek do mycia zębów (kubeczki już są w naszej łazience). Przypominamy również o podpisanych teczkach formatu A4, do prac plastycznych dzieci.
Ucieszą nas również dary przyrody, z rodzinnych spacerów (kasztany, żołędzie, liście, orzechy, jarzębina, jesienne wrzosy,...) .
Dziękujemy i liczymy na owocną współpracę, dla dobra naszych dzieci.
Pani Iza, Pani Agnieszka i Pani Monika.

Najważniejsze wydarzenia czerwcowe u "Jeżyków":

03.06.2019 - wyruszyliśmy na lody do pobliskiej lodziarni-"Beza Krówka"; lody były przepyszne, dodatkowe wafle smakowe- również. Dziękujemy Rodzicom, za zaproszenie nas do Lodziarni;

05.06.2019 - wzięliśmy udział w Koncercie Muzycznym pt. "Muzyczny Market";

06.06.2019 - pojechaliśmy na wspaniałą wycieczkę do Traperskiej Osady, w Bolechówku, Pan Jarek oprowadzał nas po swoim królestwie, wzięliśmy udział w wielu atrakcjach, jak np.: karmienie koni, oglądanie zwierząt: psów husky, strusi, osłów, mułów, (...); weszliśmy do namiotu indiańskiego- tipi,zwiedziliśmy skraj Puszczy-Zielonka, pokonywaliśmy terenowy tor przeszkód,bawiliśmy się na tamtejszym placu zabaw, wzięliśmy udział w degustacji pysznego placka drożdżowego,lokalnych przysmaków: kiełbaski i chleba;

11.06.2019 - wyruszyliśmy na zakończenie współpracy ze szkolną biblioteką, w SP 80; podziękowaliśmy Panu Zbyszkowi, za cały rok współpracy oraz wzięliśmy udział, jako widzowie w przedstawieniu teatralnym, w wykonaniu uczniów, na podstawie twórczości Jana Brzechwy;

13.06.2019 - wzięliśmy udział w szkoleniu, z udziałem Ratownika WOPR-u, Pan Piotr uczył nas, jak bezpiecznie korzystać z uroków wakacji, nad wodą;

13.06.2019 - braliśmy aktywny udział, w uroczystości zakończenia przedszkola, razem z Rodzicami i Panią Dyrektor; dziękujemy Rodzicom za udział, w przygotowaniach do tej uroczystości;

17.06.2019 - wyszliśmy po raz kolejny, do Hotelu T&T, (ul. Metalowa 4), na pożegnalną pizzę, lemoniadę i frytki; dziękujemy Rodzicom Basi, za zaproszenie naszych dzieci,do swojego hotelu;

Dziękujemy Rodzicom, za cztery lata współpracy, dla dobra naszych przedszkolaków. Dzieciom odchodzącym do szkoły, życzymy sukcesów w szkole, a dzieciom zostającym w przedszkolu, życzymy szybkiej adaptacji, w nowej grupie przedszkolnej.
Dziękujemy Rodzicom za miłe i wzruszające słowa, na pożegnanie oraz za otrzymane pamiątkowe upominki od dzieci i Rodziców.
Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji; ucieszą nas pocztówki z wakacyjnych wojaży; nasz adres: Przedszkole nr 67, ul. Słowicza 15, 60-121 Poznań, z dopiskiem: grupa- "Jeżyki". Dziękujemy! Wszystkiego dobrego, słonecznego i wspaniałego!
Prosimy- odwiedzajcie nas!
Pani Iza, Pani Agnieszka, Pani Monika.

Najważniejsze wydarzenia majowe, u "Jeżyków":

14.05.2019 - uczestniczyliśmy w edukacji zdrowotnej, dotyczącej zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej i higieny jamy ustnej; zajęcia prowadziły Panie- studentki;

15.05.2019 - odbył się na terenie przedszkola, Koncert Muzyczny pt. "Kraina Krasnoludków";

24.05.2019 - wyruszyliśmy do Biblioteki Raczyńskich (Filia nr 46), na zajęcia czytelniczo-plastyczne; Pani Roma, czytała nam książkę pt. "Uśmiech dla żabki" P. Wechterowicza i E. Dziubaka, rozmawialiśmy o roli i znaczeniu Mam, w życiu każdego człowieka, a na koniec, wykonaliśmy piękne, papierowe kwiaty, dla naszych kochanych Mam;

27.05.2019 - wyszliśmy na Wiosenną Olimpiadę Sportową, do Szkoły Podstawowej nr 69,
przy ul. Jarochowskiego, zdobyliśmy złote medale!;

29.05.2019 - wzięliśmy aktywny udział w Festynie, na terenie ogródków przedszkolnych, z okazji Dnia Dziecka; były różne konkurencje, zawody, turnieje, puszczanie ogromnych baniek mydlanych, zjazd z dużego zamku dmuchanego, itp., itd.; Atrakcji była moc!

Drodzy Rodzice! Zapraszamy na uroczystość, z okazji zakończenia edukacji przedszkolnej, w dniu 13.06.2019, na godz. 15:00, do sali grupy- "Jeżyki".
Prosimy o zaangażowanie Rodziców i pomoc, przy organizacji słodkiego poczęstunku, dla dzieci i zaproszonych Gości. Z góry dziękujemy za współpracę i okazaną pomoc.
Przypominamy o odświętnym stroju, do przebrania, dla dzieci, w tym uroczystym dniu (13.06.2019).
Pani Iza, Pani Agnieszka, Pani Monika

Wydarzenia kwietniowe u "Jeżyków":

W kwietniu, uczyliśmy się w dalszym ciągu (od marca), o symptomach i znakach wiosennych, w przyrodzie i w pogodzie; przygotowywaliśmy się do obchodów Świąt Wielkiej Nocy, poznając rodzime tradycje i zwyczaje; a także uczyliśmy się, w jaki sposób postępować ekologicznie, aby zadbać o przyrodę, wokół nas.

 • 03.04.2019 - wzięliśmy udział w Koncercie Muzycznym pt. "Zamkowe Zakamarki";
 • 05.04.2019 - odbyły się w naszej grupie warsztaty, prowadzone przez Panią Marzenę, na temat: "Kochajmy pszczoły", poznaliśmy rolę pszczół w przyrodzie,ich zwyczaje, sposób życia w ulu oraz wzięliśmy udział w degustacji miodu z czekoladą, a także wykonaliśmy świeczki z plastra miodu. Było bardzo ciekawie, zabawnie i pouczająco;
 • 15.04.2019 - odbyło się zebranie z Rodzicami oraz spotkanie integracyjno-otwarte;
 • 17.04.2019 - wzięliśmy udział w uroczystym Śniadanku Wielkanocnym, szukaliśmy upominków od Zajączka; okazało się, ze zostały schowane w różnych miejscach, na terenie przedszkolnego placu zabaw; Dziękujemy Zajączkowi, za otrzymane prezenty;
 • 23.04.2019 - obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi; w tym dniu wyszliśmy do naszego parku, żeby dać innym dobry przykład, sprzątając śmieci, różne odpadki, aby inni użytkownicy Parku Górczyńskiego, także dbali o piękną przyrodę, w miejscu publicznym.

Dziękujemy Rodzicom za współpracę, dla dobra naszych dzieci i życzymy ciepłej i słonecznej pogody, w czasie pięknej pory roku, jaką jest wiosna.
Pani Iza, Pani Agnieszka i Pani Monika.

 

Wydarzenia marcowe u "Jeżyków"

Najważniejsze wydarzenia marcowe, z życia dzieci z grupy- "Jeżyki":
W marcu, przygotowywaliśmy się do nadejścia wiosny, poznawaliśmy symptomy wiosny pojawiające się w przyrodzie oraz w pogodzie, poznaliśmy przysłowia: "W marcu, jak w garncu" oraz "Marcowa pogoda, raz słońce, raz woda", a także w ramach projektu edukacyjnego o zwierzętach domowych, gościliśmy w przedszkolu różne zwierzęta domowe: psy, chomika, koszatniczkę, szynszylę,....

 • 14.03.2019 - obchodziliśmy w przedszkolu Dzień św. Patryka, który jest patronem zielonej wyspy-Irlandii;
 • 15.03.2019 - odbyło się w naszym przedszkolu, spotkanie z panem Policjantem, w ramach akcji-"Bezpieczny Przedszkolak"; miły pan Policjant, zapoznał nas z zasadami ruchu drogowego oraz zaprezentował wszystkim dzieciom, prawdziwy radiowóz;
 • 20.03.2019 - odbył się Koncert Muzyczny pt. "Dźwięki Disneylandu";
 • 21.03.2019 - pożegnaliśmy zimę, powitaliśmy wiosnę; Marzannę wysłaliśmy do dalekich krajów, a gaikami powitaliśmy wiosnę, w czasie marszu dookoła naszego pięknego parku;
 • 25.03.2019 - wyruszyliśmy do Poradni Weterynaryjnej "Neo-Vet", przy ul. Głogowskiej, w ramach projektu edukacyjnego pt. "Zwierzęta domowe", który trwał od 11.03. do 29.03.2019;
 • 27.03.2019 - wyszliśmy do Szkoły Podstawowej nr 80, na spotkanie z Panem Zbyszkiem, który zapoznał nas z przygodami Doktora Dolittle;
 • 29.03.2019 - Wyruszyliśmy do Biblioteki Raczyńskich (Filia nr 46), Pani Roma przeczytała nam opowiadanie pt. "Zapach wiosny" z książki- "Żubr Pompik", rozwiązaliśmy krzyżówkę o wiośnie, wykonaliśmy wiosenne kwiaty z papieru oraz uczestniczyliśmy w różnorodnych, ciekawych zajęciach edukacyjnych, na terenie biblioteki.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w projekt edukacyjny pt. "Zwierzęta domowe".
Dziękujemy za dotychczasową współpracę. Pozdrawiamy całe Rodziny.
Pani Iza, Pani Agnieszka, Pani Monika.

(Kliknij na dowolne zdjęcie, aby zobaczyć cały album.)

W lutym, u "Jeżyków":

 

 • W zimowym miesiącu, jakim jest luty, nadal dokarmialiśmy ptaki, wokół naszego przedszkola; poznawaliśmy tajemnice przeszłości: życie dinozaurów, powstawanie: wulkanów, węgla, bursztynu; wykonywaliśmy ciekawe działania matematyczne, m.in. dodawanie, odejmowanie, przeliczanie, poznaliśmy znaki matematyczne: mniejszości, większości, równości.
 • 06.02.2019 - wyruszyliśmy do biblioteki szkolnej w SP 80; Pan Zbyszek, czytał nam książkę pt. "Pan Kuleczka- Zima"; wykonaliśmy również ilustracje, do przeczytanej literatury dziecięcej;
 • 08.02.2019 - odwiedził nas Pan Marcin (Tata Janka G.), który przeczytał nam książkę pt. "Księga Potworów" Michała Rusinka - bardzo dziękujemy i zapraszamy pozostałych Rodziców, do włączenia się, w szeregi czytających Rodziców, w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom";
 • 15.02.2019 - wyszliśmy do Biblioteki Raczyńskich (Filia nr 46), Pani Asia zapoznała nas ze zwyczajami wybranych zwierząt, w tym także ptaków oraz przeczytała nam opowiadanie pt. "O żółwiu, który nie lubił zimy"; po lekturze przeszliśmy do innej sali, gdzie wykonaliśmy piękne żółwie z płyt CD;
 • 20.02.2019 - odbył się Koncert Muzyczny pt. "Artystyczne Akrobacje";
 • 27.02.2019 - bawiliśmy się wyśmienicie, na naszym corocznym Balu Przebierańców; stroje były fantastyczne, humory również, więc było bardzo tanecznie, kolorowo i wesoło.

Drodzy Rodzice, w marcu rozpoczniemy projekt edukacyjny pt. "Zwierzęta domowe", prosimy o pomoc i zaangażowanie Rodziców, w podczas realizacji naszego projektu (np.: wskazanie ciekawych miejsc wycieczkowych, związanych ze zwierzętami domowymi, udzielaniem odpowiedzi na pytania dzieci, związane z tematem projektu, prezentacją bezpiecznych, łagodnych zwierząt domowych, na terenie naszego przedszkola). Zapraszamy Rodziców do przedszkola, jako ekspertów, którzy zn
Ucieszą nas również, dostarczane do naszego kącika przyrody, oznaki wiosny (kwiaty cebulkowe: tulipany. prymulki, hiacynty ..., gałązki z wierzby Iwy, i inne symbole, zbliżającej się wiosny).

Dziękujemy za dotychczasową współpracę. Życzymy słonecznej i ciepłej wiosny, w pogodzie i w sercu.
Pani Iza, Pani Agnieszka, Pani Monika. 

(Kliknij na dowolne zdjęcie, aby zobaczyć cały album.)

Najważniejsze wydarzenia u "Jeżyków", w styczniu:

W styczniu witaliśmy Nowy Rok, nauczyliśmy się zapisu graficznego obecnego roku; podziwialiśmy uroki oraz niebezpieczeństwa, śnieżnej i mroźnej zimy.
Cały czas dokarmiamy naszych skrzydlatych przyjaciół, wokół naszego przedszkola. Dziękujemy Rodzicom, za dostarczane witaminowe kule, dla wróbli, sikorek, rudzików i innych małych ptaków, które przylatują do wystawionych przez nas karmników.

 • 07.01.2019 - wyruszyliśmy na wycieczkę, w ramach programu pt. "Bezpieczny Przedszkolak", do Komisariatu Policji, przy ul. Rycerskiej; Pan Policjant opowiedział nam o pracy dzielnych policjantów, oprowadził nas po komisariacie, mogliśmy nawet wejść do celi zatrzymań oraz do sali monitoringu miasta;
 • 08.01.2109 - odwiedziliśmy uczniów Szkoły Podstawowej nr 80, którzy zaprosili nas na Jasełka pt. "Noc nad Betlejem"; bardzo nam się podobał występ, zaprzyjaźnionych starszych kolegów i koleżanek, ze szkoły - dziękujemy!;
 • 09.01.2019 - odwiedziły nas Panie wraz z młodzieżą, z Publicznej Biblioteki Pedagogicznej, którzy poprowadzili ciekawe zajęcia czytelniczo - plastyczne, na terenie naszego przedszkola; poznaliśmy opowiadanie - "Kicia Kocia w bibliotece" oraz mogliśmy wykonać ciekawe prace plastyczne (sylwety wybranych zwierząt), techniką origami - dziękujemy!;
 • 31.01.2019 - gościliśmy w naszym przedszkolu miłych gości - Babcie i Dziadków; mieliśmy zaszczyt zaprezentować Gościom, nasze Krakowskie Jasełka oraz program artystyczny, dedykowany kochanym Babciom i Dziadkom, a na końcu, po wręczeniu prezentów, zaprosiliśmy miłych Gości na słodki poczęstunek i rozmowy przy ciastkach, herbacie, kawie, sokach i owocach - było bardzo miło i radośnie.
  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym Rodzicom, za pomoc, przy organizacji słodkiego poczęstunku dla Babć i Dziadków. 
Jeszcze raz życzymy Rodzicom i Dzieciom - dobrego, szczęśliwego, wspaniałego 2019 roku!
Pani Iza, Pani Agnieszka, Pani Monika.
 (Kliknij na dowolne zdjęcie, aby zobaczyć cały album.)

Popularne

 •  Piękna Nasza Polska Cała - po raz III w naszym przedszkolu.

    ...

 •  "Magiczna moc bajek"- Międzynarodowy projekt czytelniczy.

    ...

 •  Dzień Niepodległości w naszym Przedszkolu

  W dniu 7 listopada odbyła się uroczystość z okazji zbl...

 •  Podziękowanie

    ...

 •  "Znani Polacy w oczach dziecka"- rozstrzygnięcie konkursu

    ...

Najnowsze

 •  Grupa Misie - grudzień 2019

  WYDARZENIA U MISIÓW W GRUDNIU: .12 – nasza Barbórka częstowała nas łakociami...

 •  Grupa Pszczółki - grudzień 2019

  Z...

 •  Grupa Wiewiórki - Grudzień 2019

  Grudzień upłynął Wiewiórkom szybko i aktywnie. Miesiąc rozpoczęliśmy od ubrania naszej pi...

 •  Grupa Kotki - Grudzień 2019

  W grudniu u "Kotków": 03.12.2019- bylismy w Manufakturze Lizaków na ul...

 •  Grupa Motylki - Grudzień 2019

  MOTYLKI W GRUDNIU: 3 GRUDZIEŃ – Wycieczk...grafika